Movies
Ratings
587
Nothing SeriousRated ★ 4.5
FracturedRated ★ 4.0
DjangoRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
No Longer HumanRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 2.5
The King's LettersRated ★ 3.5
DivaRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 2.0
BrokenRated ★ 3.0
Beauty WaterRated ★ 3.0
Next Door NeighborRated ★ 2.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 5.0