Movies
Ratings
32
The Man from EarthRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 1.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0