Movies
Ratings
19
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 0.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5