Series
Ratings
58
The LiberatorRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
JinRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
- BakumanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
SignalRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0