Series
Ratings
57
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.5
- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5