Movies
Ratings
448
Extreme JobRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
First ManRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
LavaRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5