Series
Ratings
117- Fairy CommiRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0