Series
Ratings
42
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
ZooRated ★ 3.5
ZooRated ★ 3.5
ZooRated ★ 3.5
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 2.5