Movies
Ratings
217
Finding NemoRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0- A Lonely BirdRated ★ 2.5
The Sky Above UsRated ★ 4.0
Out of NatureRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0