Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5