Titles you rated
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 1.5
First LoveRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
He's ExpectingRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
The ActRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.5