Movies
Ratings
461
TwistersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Another ChildRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
Under ParisRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5