Series
Ratings
304
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Blood FreeRated ★ 1.5
GridRated ★ 1.0
TempestRated ★ 0.5- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 0.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- A-List to PlaylistRated ★ 5.0
Age of HeroesRated ★ 2.5