Movies
Ratings
662
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
CounterstrikeRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0