Movies
Ratings
239
La lunaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 2.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0