Series
Ratings
197- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
GriseldaRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 3.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5