Movies
Ratings
115
DivergentRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
Phone BoothRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
The Smurfs 2Rated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0