Titles you rated
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 2.5
Idle MermaidRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 2Rated ★ 2.0
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 1Rated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Waka Okami wa Shōgakusei!Rated ★ 2.5
Flower of EvilRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Shaun the SheepRated ★ 4.0