Series
Ratings
285
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
TempestRated ★ 1.5
Uncle SamshikRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Honest LivingRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
JirisanRated ★ 1.0
Through the DarknessRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5