Movies
Ratings
1093
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Bride!Rated ★ 2.0
EternityRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0- The First RideRated ★ 1.0
PredatorsRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ArcoRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 3.0- The Second ChildRated ★ 1.5
The OrphanRated ★ 3.0
Dear StrangerRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
CircleRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5