Series
Ratings
135
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 2.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 2.5
PlutoRated ★ 3.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0
Star Wars: Visions Season 2Rated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
FLCLRated ★ 3.5
Serial Experiments LainRated ★ 3.5
Star Wars: Tales of the JediRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5