Titles you rated
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0