Series
Ratings
149
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Behind Every StarRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Animal KingdomRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Mary & GeorgeRated ★ 3.0
EveRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
A Discovery of WitchesRated ★ 3.0
KaosRated ★ 4.0