Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0