Titles you rated
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0