Series
Ratings
112
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5