Titles you rated
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- A-List to PlaylistRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Uncle SamshikRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Blood FreeRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0