Series
Ratings
159
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The TrunkRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Olaf PresentsRated ★ 5.0