Series
Ratings
93
SaiRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Hacks Season 1Rated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.0
RegenerationRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Poker FaceRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5