Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0