Series
Ratings
51
The LegendRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0