Series
Ratings
19
I Live AloneRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 5.0