Movies
Ratings
425- PilotRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Forbidden FairytaleRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5