Series
Ratings
196
Fallout Season 2Rated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Silo Season 2Rated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 3.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.0
The WireRated ★ 4.0
The LeftoversRated ★ 4.0
The LeftoversRated ★ 4.0