Movies
Ratings
559
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Three Identical StrangersRated ★ 4.0
My Little OneRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
CrossroadsRated ★ 1.5
ScarfaceRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The NestRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0