Titles you rated
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
ClannadRated ★ 2.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 2.0
Clannad After StoryRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.5