Series
Ratings
602
Human From TodayRated ★ 2.5
I'll Give You the UniverseRated ★ 2.0- HonourRated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0- MintRated ★ 2.5
- Single's Inferno ReunionRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
I Dol IRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Pro BonoRated ★ 3.5
- Nice to Not Meet YouRated ★ 1.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0