Series
Ratings
10
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
The Count of Monte-Cristo: Great RevengeRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0