Movies
Ratings
287
ExitRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Sliding DoorsRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 0.5
MoneyRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The UnderdogRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 3.5