Series
Ratings
52
Ore no ie no HanashiRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 5.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.5
VivantRated ★ 4.0
The Road to MurderRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 4.0
The Twelve KingdomsRated ★ 4.0
紙の月Rated ★ 4.5
SPRated ★ 5.0
Tiger & Bunny Season 2Rated ★ 5.0- Say You Love MeRated ★ 3.5
Furueru UshiRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0