Movies
Ratings
741
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Ricky Gervais: MortalityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Decades ApartRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
La ChimeraRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5