Movies
Ratings
267
Burnt MoneyRated ★ 2.0
Boys Don't CryRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.0
Matthias and MaximeRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 2.0
HancockRated ★ 2.0
CarolRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 1.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 2.5
Everybody Has SecretsRated ★ 0.5
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Forbidden QuestRated ★ 0.5- AnonymousRated ★ 4.0
Dark PlacesRated ★ 1.0
A Single ManRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
When Marnie Was ThereRated ★ 2.0