Movies
Ratings
517
The Imitation GameRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
The RockRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 2.5
WindstruckRated ★ 2.5
GarfieldRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 2.5
The 6th DayRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 2.5
PapillonRated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 1.5