Movies
Ratings
70
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 1.0
The MatrixRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0