Titles you rated
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
BTS: THE RETURNRated ★ 4.0
BTS the Comeback Live: ArirangRated ★ 4.0
EddingtonRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Golden Kamuy: Assault on Abashiri PrisonRated ★ 4.0
XRated ★ 1.0
BallerinaRated ★ 2.0
Golden Kamuy MovieRated ★ 3.0
Beethoven FabricationRated ★ 1.5
100 MetersRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
10DanceRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Play DirtyRated ★ 2.0- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5