Movies
Ratings
1864
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.5
The RIPRated ★ 3.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Juror #2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Above the LawRated ★ 3.5