Movies
Ratings
2557
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
Single in SeoulRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Family PlanRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Okay! MadamRated ★ 2.0