Series
Ratings
21
The Good PlaceRated ★ 4.5- Broad CityRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Queer EyeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Wednesday Food TalkRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Wet Hot American Summer: First Day of CampRated ★ 5.0