Titles you rated
12 MonkeysRated ★ 4.5
24Rated ★ 5.0
24 Live Another DayRated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Beautiful MindRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
CircleRated ★ 4.5