Series
Ratings
214
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- CasheroRated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Cursed in LoveRated ★ 3.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 3.0